Pomogę zabezpieczyć przyszłość
Twoich bliskich

Ubezpieczenie na życie

Życie jest całkowicie nieprzewidywalne – jednego dnia pracujemy, spędzamy czas z rodziną, cieszymy się wspólnymi chwilami, a drugiego dzieje się coś, co wywraca świat do góry nogami i stajemy się dla najbliższych ciężarem…

Mężczyzna około 50-tki, zapracowany businessman, mąż i ojciec 10-letniego dziecka, któregoś dnia w przerwie pomiędzy projektami udaje się na drobny zabieg, po którym szybko i sprawnie ma wrócić do codziennych zajęć. Pojawiają się jednak powikłania, w wyniku których nie tylko nie jest on w stanie pracować, ale i wymaga stałej opieki.
Jego rodzina z dnia na dzień nie tylko musi odpowiedzieć sobie na pytanie jak znaleźć środki do życia, ale i w jaki sposób sfinansować niezbędną pomoc w opiece nad mężczyzną.

Ubezpieczenie na życie, które wcześniej wspólnie wybraliśmy nie tylko pozwala na zapewnienie mężczyźnie stałej opieki, ale i zabezpiecza byt jego rodziny.

W momencie kiedy w naszym życiu pojawia się nieszczęśliwy wypadek (samochodowy, ale i podczas uprawiania sportu, czy wskutek innych okoliczności), ciężka choroba (nowotworowa, neurologiczna, zawał, udar, inne), śmierć bliskiej osoby, ubezpieczenie na życie okazuje się nieocenionym wsparciem, które pozwala pokryć koszty długotrwałego leczenia, a także pomaga w przywróceniu stabilizacji życiowej. Ubezpieczenie na życie okazuje się ogromnym wsparciem w przypadku całkowitej niezdolności do pracy, wskutek trwałego uszczerbku na zdrowiu, a także podczas długotrwałego leczenia szpitalnego, czy też potrzeby wieloetapowej rehabilitacji.

Polisa na życie to również doskonałe zabezpieczenie dla przyszłości dzieci. Środki finansowe z tego rodzaju polisy są świetnym wsparciem na czas edukacji lub w momencie usamodzielnienia się dziecka.

Ubezpieczenie na życie chroni całą rodzinę, dzięki czemu możemy być spokojni o jej byt, zwłaszcza na wypadek wszelkich nieoczekiwanych okoliczności. Samą wysokość kwoty ubezpieczenia ustalamy przy jego zakupie.

Ty również możesz znaleźć się w takiej sytuacji. Zadzwoń! Pomogę Ci wybrać odpowiednie ubezpieczenie i zatroszczyć się o przyszłość Twojej rodziny!

Jestem agentem z ponad 20-letnim doświadczeniem. W mojej pracy widziałem już wszystko. Dlatego nie sprzedaję ubezpieczeń, lecz pomagam wybierać te właściwe dla Ciebie.