Wspólnie zabezpieczymy
płynność Twoich interesów

Ubezpieczenia firmowe

Odpowiedzialność to jedna z cech dobrego przedsiębiorcy. Ubezpieczając firmę udowadniasz, że jesteś godny zaufania, a prowadząc interesy, myślisz nie tylko o sobie, ale przede wszystkim o innych – swoich bliskich i współpracownikach.

Trójka młodych mężczyzn prowadzi wspólnie firmę. Jeden z nich, mąż i ojciec dwojga dzieci (5 i 7 lat), ginie w wypadku. Niestety wspólnicy nie posiadają w umowie zapisu o dziedziczeniu. Udziały w firmie przechodzą więc na żonę i dzieci mężczyzny. Okazuje się to znacznym utrudnieniem dla obu stron.

Ubezpieczenie firmowe mogłoby nie tylko zapewnić firmie stabilność, ale i zabezpieczyć finansowo rodziny wspólników. Umożliwia bowiem przejęcie udziałów przy jednoczesnym wypłaceniu pieniędzy rodzinie.

Prowadzisz ze wspólnikami biznes. Pomyśl jak zadbać o płynność swoich interesów i jednocześnie zapewnić komfort swojej rodzinie. Porozmawiajmy. Pomogę Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie!

Jestem agentem z ponad 20-letnim doświadczeniem. W mojej pracy widziałem już wszystko. Dlatego nie sprzedaję ubezpieczeń, lecz pomagam wybierać te właściwe dla Ciebie.